Bērzaunes pamatskola aicina.

Šis attālinātais mācību periods arī Bērzaunes pamatskolā ir dažādu pārbaudījumu pilns. Taču skolotāji, ar skolēniem un viņu vecākiem, spējuši izveidot stipru komandu. Mēs grūtības vienmēr pārvaram kopā. Tieši šo iemeslu dēļ, skola lepojas ar katru pedagogu un katru ģimeni, kas savu bērnu izlēmuši skolot tieši mūsu pamatskolā!

Pie mums mācās talantīgi un spējīgi bērni no Bērzaunes, Sauleskalna, Madonas, Mārcienas, Vestienas, Zelgauskas un Kalsnavas. Lai nodrošinātu bērnu ērtu nokļūšanu skolā un pēcāk mājup, uz katru no šīm vietām esam noorganizējuši transportu.

Skolā veidojam mobilo datorklasi ar 13 pilnībā aprīkotām darba vietām, papildus - lego robotikas galds, 3D printeris, viss nepieciešamais aprīkojums skolēniem dažādu projektu realizācijai.

Pie skolas ir uzstādīti profesionāli āra trenažieri, kas paveikts kopā ar vecāku un domubiedru palīdzību. Arī šis sarežģītais laiks palīdz atklāt dārgakmeņus starp bērniem. Viss atkarīgs no paša vēlēšanās – būt vai nebūt. Vai Jūsu ģimene jau apsvērusi domu skolot savu bērnu Bērzaunes pamatskolā? Varat iepazīties ar skolu neklātienē www.berzaunesskola.lv vai vienoties par klātienes apmeklējumu zvanot direktorei Ilgai Gailumai 26372992.

Vecāku padome

Uzsākta Sauleskalna industriālās zonas izbūve

Šā gada 6.aprīlī uzsākti darbi pie Sauleskalna industriālās zonas izbūves Sauleskalnā Bērzaunes pagastā Madonas novadā. Projekta ietvaros plānots izbūvēt asfaltētus laukumus Kārļa ielā 7, Kārļa ielā 9 un Kārļa ielā 1B, noliktavas Kārļa ielā 9 un Raiņa ielā 2 un nojumi Raiņa ielā 2.

Madonas novada pašvaldība informē – sakarā ar būvdarbiem, Sauleskalna ielā un Kārļa ielā būs pastiprināta smago automašīnu un būvniecības tehnikas kustība un aicina iedzīvotājus un uzņēmējus būt saprotošiem un ar sapratni uzņemt paredzētos būvdarbus.

Darbi tiek veikti ERAF darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" prioritārā virziena "Vides aizsardzības un resursu izmantošanas efektivitāte" 5.6.2. specifiskā atbalsta mērķa "Teritoriju revitalizācija, reģenerējot degradētās teritorijas atbilstoši pašvaldību integrētajām attīstības programmām" projekta Nr. 5.6.2.0/19/I/020 “Industriālās zonas,  biznesa attīstības centra un uzņēmējdarbības izveide Madonas novadā” ietvaros.

Sveicieni!

Vai jau paspējāt aplūkot krāsainās un dažādās Lieldienu olas, kas izripojušas pa visu Bērzaunes pagastu? Dodieties un novērtējiet, kādu skaistu Lieldienu pārsteigumu Jums ir sarūpējuši Bērzaunes pagasta uzņēmēji, skolēni, iestāžu darbinieki un citi entuziasti!

Taču, lai košo Lieldienu olu aplūkošana būtu aizraujošāka - esam sarūpējuši LIELDIENU AKTIVITĀTI.

Pie vairākām no Lieldienu olām atrodamas zīmītes ar mīklām un uzdevumiem, ko atminēt un paveikt! Vietas, kur atrodas olas ar uzdevumu lapiņām, redzamas zemāk pievienotajās fotogrāfijās. Esiet vērīgi, aplūkojot fotogrāfijas (Facebook lapā - saite zemāk), lai atrastu olas, pie kurām "slēpjas" uzdevumi.

Izpildiet lapiņā rakstīto uzdevumu/atminiet mīklu un savas atbildes/ fotogrāfijas sūtiet uz telefona numuru 27880670 (WhatsApp), vai e-pastu: beate.putnina@madona.lv .

Aktīvākajiem Lieldienu izaicinājuma dalībniekiem - balvas!

Norises laiks - līdz 11.aprīlim.

Tāpat arī vēlamies atgādināt, ka vēl joprojām (līdz 11.aprīlim) ir aktuāla arī līdzšinējā aktivitāte, kurā varat doties meklēt dažādos Bērzaunes pagasta objektus! Aicinām turpināt piedalīties!

Vairāk informācijas par aktivitātēm: https://www.facebook.com/berzaune

Nāc ciemos!

No 1,aprīļa bibliotēkas telpš Sauleskalnā, Aronas iela 6 apskatāmas divas jaunas izstādes.

Aivara Aivieksta dzeja fotogrāfijās. Kā saka pats Aivars, "ar izstādi var pasniegties tālāk, kur grāmatiņa netiek."

Aicinām ciemos ikvienu! Apmeklējot izstādi, ievērosim valstī noteiktās epidemioloģiskās drošības prasības.

Kā arī bibliotēkas logos apskatāma Marijas Vorkales jaunāko mandalu izstāde.

Dots starts erudīcijas spēlei

„Izzini Latvijas monētās iekaltās kultūrzīmes!”

Jau tradicionāli pavasarī Kultūras informācijas sistēmu centrs un digitālo zinību resurss letonika.lv sadarbībā ar Latvijas bibliotēkām aicina Latvijas iedzīvotājus pārbaudīt savas zināšanas tiešsaistes erudīcijas spēlē “Izzini Latvijas monētās iekaltās kultūrzīmes!”, kura šogad norisināsies no 22. marta līdz 4. aprīlim Latvijas Bankas ikgadējā, monētu mākslā nozīmīgā pasākuma – sabiedrības aptaujas “Latvijas gada monēta 2020” – ietvaros. Erudīcijas spēle no pirmdienas, 22. marta, divu nedēļu garumā būs pieejama vietnē https://letonika.lv/spele, un pieci konkursa uzvarētāji balvā katrs saņems Latvijas Bankas 2020. gadā izlaisto kolekcijas monētu “Personiskā brīvība”.

LEADER projekts “Tautas tērpu iegāde Sauleskalna tautas nama amatiermākslas kolektīviem”

2017.gadā Projekta Nr. 16-05-AL23-A019.2205-000013 ietvaros realizēta Vidzemes etnogrāfisko tautas tērpu iegāde Madonas novada Bērzaunes pagasta vidējās paaudzes deju kolektīvam “Atāls”, Sauleskalna tautas nama jauniešu deju kolektīvam un vīru korim “Gaiziņš”

VPDK “Atāls” sievām izvēlēts Cesvaines tipa sievu jakas piegriezums, vīru korim “Gaiziņš” izvēlētas Rembates vestes ar divrindu pogām, jauniešu deju kolektīva meitām –Austrumvidzemes tipa brunči no Virānes apkārtnes, vestēm Cesvaines tipa sievu jakas piegriezums, puišiem – Rembates vestes ar stāvo krādziņu un divrindu pogām no auduma kā meitu brunčiem Virānes apkārtnes toņos.